Mutluluğu Sende Yaşa

Astroloji sizce nedir

33

İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji, bilimlerin en eskisidir.
Astroloji yazgı değildir, herşey insanın kendisi elindedir.
Astroloji zamanları inceler, fırsat alanlarını, bahtlı dönemleri, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.
Sonuçta sebep hareket edeceğiniz, neler gerçekleştireceğiniz hepsi sizin iradeniz içindedir.
Gezegenlerin iyi açılar yaptığı bahtlı dönemlerde, hiçbir şey yapmadan oturursanız bu fırsatları kaçırabilirsiniz.
Aynı şekilde gezegenlerin zor olan etkiler yaptığı dönemlerde ihtiyaç duyulan çaba ve azmi gösterirseniz bütün zorlukları aşabilir, farkındadahi olmadığınız içinizdeki kuvveti meydana çıkarabilirsiniz
Dünya varolduğundan beri insanın tabiata karşı verilen “varoluş” savaşında kullandığı en verimli araçlardan biri de Astroloji’dir.
Astroloji ilk insanın, genellikle gökyüzünden gelen tabii afetlerimuayene etme gayreti neticeninde meydana çıkmış olan, bugün bundan sonra ilmi kıymeti olmadığına inanılan bir “bilim”dir.
Astroloji’nin esasında simgelerle akıl yürütme ve tümevarım yer alır.
Diğer birçok bilim dalıyla irtibatı olan Astroloji vasıtası ile, doğum haritasının yorumlanmasıyla insanın kişiliği, yaşamı, keşfedilmemiş potansiyelleri, kökleşmiş bağımlılıkları, fiziksel sorunları, kabiliyetlerive gelişen zamanlardaki dinamizmi çok ferah belirleme edilebilir.
Sizler içersinde sitemizde başka pek çoklarının aksine, olası olan enkapsamı geniş çalışmalar derlenmiştir.
Uzun bir tecrübe sürecinin ve geniş bir kaynakçanın katkılarıyla hazırlanan “Astroloji Yazıları” kendinizi tanımanızda, kuvvetliyanlarınızı geliştirmenizde, zayıflıklarınızın üstesinden gelmenizde,henüz tatminkar ilişkiler kurmanızda ve ilerletmenizde size yardım edecektir.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.