Quentin Tarantino, geçtiğimiz aylarda tamamen vazgeçtiği projesi Hateful Eight'in senaryosunu canlı canlı ifşa etmeyi planlıyor!

Geçtiğimiz aylarda tamamen vazgeçtiği projesi Hateful Eight'in, Gawker Media tarafından ifşa edilmesi sonrasında, yasal süreci başlatma kararı saha Quentin Tarantino; filminin senaryosunu canlı okuma şeklinde meraklıları ile paylaşmayı planlıyor!

Tarantino'nun harlanan western tutkusunun bir sonraki halkası olarak düşünülen ama sürpriz bir biçimde projeyi çöpe atmasının ardından hayranlarını düş kırıklığına uğratan film, 24 Nisan'da LACMA'da düzenlenecek olan gecede, canlı okuma şeklinde hayata geçirilecek!Tarantino, sadece filmin senaryosunu canlı bir proje eşliğinde hayata geçirmekle kalmayıp, seçtiği aktörler yardımıyla da, filmin belli kısımlarını yeniden canlandıracak! Tarantino'nun, bu canlı öykü anlatımını sergilemek için, film için seçtiği oyuncuları kullanıp kullanmayacağıysa merak konusu. Yönetmenin takipçileri adına farklı bir deneyim olacak gecenin biletleriyse şimdiden satışa sunulmuş durumda!