Evlilik Mutsuz Giden ilişki

3 ay önce Ayhan Kayıt tarafından eklendi. kez görüntülendi. 1 yorum yapıldı.

Özellikle bu vaziyet aşk kıvılcımına ve onun tutkusuna sahip olduğunuz ilk aylarda daha fazla geçerlidir.
Ancak vakit kendimize karşı işliyor, şayet iki doğrultu da tek düze temas rutinine girmişse gerçekte birlikteliğin dışında bişi yaşadığınızı fark etmeyebilirsiniz.
İşte bu sebepten son zamanlarda çoğu çift unsurunu anlayamadan ilişkilerini bitiriyor.
Mutlu olmadığınız bir temasa devam faktörüz bir eksiklikleri, ve şayet yeterince dikkatli olmazsanız bu vaziyet sizi hem dolu dolu yaşayabileceğiniz bir yaşamdan alıkoyar hatta sizi mutlu edebilecek aşkı bulmanızı önler.
Aşk bittiğinde veyahut bir çift olarak mutlu olduğunuzu hissetmediğiniz zaman kendisini belli eden kimi davranış ve duygular bulunmaktadır.
Bu tarz mutsuz bir ilişkinin belirtilerini anlayabilmeniz çok önemli.
Bu bulguları anlayabilmek ilişkinizi bitirebilmenize veyahut aşkınızı yine alevlendirmenize yardım eder.
Mutsuz bir Ilişkinin Ehemmiyetli Belirtileri
1. Artık fiziksel veyahut duygusal bir kafaya sahip değilseniz
iletişim eksikliği
Eskisi gibi etkileşim kurmakta zorluk yaşıyor musunuz? Partnerinize karşı tutkunuzu yitirmiş hissediyor musunuz? İlgiden mahrum musunuz? Şayet bu açıklanan gün yüzüne çıkmaya başlamışsa demek oluyor ki temas bundan sonra yorgun ve zayıflamış bir durumda.
Hatta en yakın olduğunuz anlarda dahi yaşadığınız bu fiziksel ve duygusal bağ kayıbı bundan sonra bir çift olarak mutlu olmadığınızın bir işareti.
Şunu da okumanızı öneriyoruz:
Şifa veren kelimeler: Siz de deneyin
2. Geçmişi şimdiki zaman içinde kıyaslıyorsanız
Çoğu çift, ilişkinin ilk hafta veyahut aylarının en heyecanlı devre olduğunda hemfikirdir.
Bu dönemlerde ciddi ölçüde tutkunun ve karşındakinin kalbini kazanma gayretinin verilen ilk heyecanlar ön plandadır.
Ancak bu edebiyete kadar bu tür kalacakmış gibi davranamazsınız, zira eninde nihayetinde tek kaçış yolunun farklılık yapmaya hüküm vermenizden geçtiği o güvenilir alana ulaşırsınız.
Diğer taraftan, kendinizi partnerinizin ilk zamanlardaki durumuna dönmesini dilerken bulmanız mutsuz bir ilişkinin çoğu sinyalinden biri olarak sayılır ve sevdiğiniz şahıstan daha fazla alaka görme gereksinimi farkedebilirsiniz.
3. Partnerinizin değişeceğini umuyorsanız
kavga
Sevdiğiniz bireyin sizin beklediğiniz istikamette değişeceğine inanmak fazlası ilişkinin bitmesine kapı aralayan bir hatadır.
Eğer saatinde sevdiğiniz şahsa kendi bulunduğu içersinde aşık olduysanız, peki şimdi sebep değişmesini istiyorsunuz? Şayet vaziyet böyleyse, ikinizin de farklı birisi ile beraber henüz mutlu olması tahmin edilen.
4. İletişim yoksa
Partnerinize olan emniyet duygunuzu kaybetmeniz mutsuz bir ilişkinin en büyük işaretlerinden birisidir ve hem de ilişkinin idam kararı şeklinde de sayılabilir.
İletişim mutlu ve sıhhatli bir ilişkinin anahtarı, şayet iletişimi kaybettiyseniz bu vaziyet sonsuz soruna neden olabilir.
Artık duygularınızı paylaşırken kendinizi ferah hissetmiyor musunuz? Birbirinizle vakit geçirip yeniden de zar zor mu konuşuyorsunuz? Veyahut partnerinizi sıkıcı mı buluyorsunuz? Bu sorulardan rastgele birine vereceğiniz evet yanıtı mutsuz olduğunuzun en net işareti.
5. Yaptıkları ve söyledikleri her şey sizi rahatsız eder
rahatsızlık
Niyetinin iyi olması fark etmeksizin partnerinizin gerçekleştirdikleri sizi rahatsız ediyor ve kendinizi ona kızmış bir durumda buluyorsunuz.
Bu vaziyet ilişkinin kötü bir şekilde sonlanmasına yol açabilir.
Eğer oldukları halden bu derece hoşlanmıyorsanız bir ismim geri atıp, hayatınızda partnerinizden ne istediğinizi bir sefer henüz düşünün.
6. Birbirinizden kaçınıyorsanız
Partneriniz sizi arıyor, sizinle bir yerlere gitmek istiyor veyahut sizinle beraber olabilmek içersinde bahaneler buluyor.
Ancak siz de ondan uzak durmak içersinde bahaneler arıyorsunuz.
Birlikte vakit geçirmeye olan ilginizi kaybetmişseniz veyahut farklı aktivitelere kendinizi henüz meyilli hissediyorsanız; örneğin dostlarınızla vakit geçirmek, televizyon izlemek ya da yanlızca kendisi başınıza kalmak gibi, bu mutsuz bir ilişkinin içersinde olduğunuzun işareti olabilir.
Şunu da okumanızı öneriyoruz:
Sadakatsizliğe sebep reaksiyon vermeli
7. bir şeyleri düzeltmek içersinde gayret harcamıyorsanız
Eğer ilişkiniz gerileme devresine girmişse ve ikiniz de mutsuzsanız, iki seçeneğiniz var: hayatınızın bu dönemini kapatın, veyahut canlandırmak içersinde savaşın ve bir keresinde sahip olduğunuz o birlikteliği yine keşfedin.
Eğer savaşmak içersinde yeteri kadar çabayı meydana koymadığınızı hissediyorsanız, bu teması bitirmeniz içersinde bir işaret.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

sohbet - sohbet sohbet-