Mutluluğu Sende Yaşa

Topuz Saç modeli ile dikkatleri üzerinize çekin

29

İster özel bir davete katılın, dilerseniz günlük yaşamda çabuk şekilde aut çıkın her daim seçenek edeceğiniz modeller arasındadır topuz saç desenleri.
Ferah ve zahmetsiz olması itibariyle kadınlar arasında sık sık seçenek edilen topuz desenleri her daim yaşam kurtarıcı meydana gelmiştir.
Özellikle yazın sıcak günlerinde bilhassa uzun saçlara sahipseniz vazgeçilmez saç modellerinden biri durumuna geliyor.

Tabi ki, topuz mutlaka bu kadar kolay manada bir saç modeli bulunduğu manası da gelmesin bilhassa düğün, nişan, özel günler, mezuniyet, davetlerinde her daim vazgeçilmez saç desenleri arasında bulunmuştur.
Bu tarz yerler içersinde değişik topuz desenleri sahip olunan balerin topuzu, derbeder topuz, yan topuz, ense topuzu, tabii topuz, sıkı topuz şeklinde.
Bu seçimlerde ise sizin nereye gideceğiniz, surat hatlarınız ve zevkiniz işin içerisine giriyor.
Dağınık topuzlar ve yarım topuzlar ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.
Hem aykırı olması hatta şık olması itibariyle epey güzel modellerden olan derbeder ve yarım topuz ile adeta saçlarınıza çabuk şekilde toplamışsınız havası verirken, bu arada zarif ve dik bir duruş da sağlarsınız.
Üstelik başka saç desenleri gibi bana yakışır mı yakışmaz mı endişeniz de pek olmaz zira aşağı yukarı her bayana bu tür topuzlar yakışıyor.

İster spor kullanın dilerseniz classic kıyafetinizi bitirir kalitede olup tipinizi dengeleyecektir.
Topuzda çok seçenek edilen bir model de örgü modelle bir araya getiren topuzlar.
Özellikle örgülü topuzlar çok tutulmakta.
Bunun sebebi ise, örgünün saçta değişik bir hava bırakması.
Topuzun kattığı ağır manzara örgü ile bir nevi azalmakta ve üzerinize gelen olgunluk hissini yok etmekte.
Özellikle saçın arka bölümünde ya da saçın derhal başlama bölümünde bir saç bandı havası oluşturarak ve bolca krepe atarak uygulanan örgüler görülmeye kıymet ve epey çağdaş.
Yarım topuz desenleri de harbiden denemeye kıymet.
Bir saç modeli şahsa hem çok çalışıyorum yoğunum havası hatta her vakit ki tarzımı konuştururum havasını fakat bu kadar verebilir.

Şık bir restorana veyahut davete gidiyorsanız yeniden yarım topuz saç modelinizi detaylandırabilirsiniz.
Islak saç manzarası ile bir yarım topuz yapılabilir veyahut aralarına örgüler serpiştirerek derli toplu ve hoş hale getirebilirsiniz.

Saçınız düz ya da tam dalgalı bir saç değilse ve her sabah aut çıkarken önem vermek istiyorsak topuz desenleri kurtarıcı saç modelleriniz arasında yer alacaktır.
Giyim tarzınız, kıyafetleriniz sebep olursa olsun güzel tasarıma sahip olmanın ilk kuralıdır bir bütün durumunda görünmek.  Kıyafet ile aksesuarlar bunun yanında saç ve makyaj bir bütünlük oluşturmalı ki hoş bir görüntü elde edesiniz.  Siz de bu ayrıntılara itina göstererek belki de yaratıcı fikirler de katarak yeni topuz desenleri bulabilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.